ONYX® OCR

AZ GÖREN ÇÖZÜMLERİ: ONYX® OCR

Taşınabilir Video Büyüteç

ONYX OCR, herhangi bir belgeyi büyütüp yüksek sesle okur. Net ses, büyütme ve yüksek kontrast, okumayı çok daha kolay hale getirir. Okunması çok yorucu hale geldiğinde ONYX OCR’nin bunları okumasına izin vermek için, büyütülmüş metinleri kendiniz okumaktan odağını rahatça değiştirin. Dokümanınızı soldaki sabit OCR kameranın altına yerleştirin ve konuşma işlevini etkinleştirin. Gözlerinizi zorlamadan yüksek kalitede bir sesle yüksek sesle okunduğundan, herhangi bir belgeyi dinlemenin keyfini çıkarın. Bu dört bir arada çözümü iki ayrı kamerayı birleştiriyor: bir tanesi metinden konuşma çıktısına, diğeri belgeleri büyütmek ve çevrenizi gözlemlemek için. Bu şekilde, ne odanın içinde, isterse masanızın üzerinde olsun, ne istediğinizi açıkça görebilirsiniz!

ONYX OCR, büyütme ve konuşmayı birleştirmek isteyen kullanıcılar için bir video büyüteci. Kendine yeten tasarım, iki kamera ve 24 inç dokunmatik ekran bir araya getiriyor. Ekranda tam bir mektup sayfası görüntülemenizi ve malzemeleri 131 kata kadar büyütmenizi sağlar.

ONYX OCR, bir dizi tasarımdaki video büyütecinin avantajlarını birleştirir. Bu dörtlü özüm ile, masanızdaki metni büyütebilir, hobileri yazabilir, çalışabilir, mesafeden görüntüleri izleyebilir, kendiniz bakabilir ve belgeleri yüksek sesle okuduklarında dinleyebilirsiniz! Büyütülmüş metin okumayı ve belgeleri dinleme arasında rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Dokümanınızı büyüteçin sol tarafındaki sabit OCR kameranın altına yerleştirin, dokunmatik ekrana dokunun ve gözlerinizi sızdırmadan metni dinlemenin tadını çıkarın.

Ekrandaki görüntüyle birlikte ONYX OCR.
Özellikler
Mesafeye, belgeye, kendi kendine görüntüleme ve OCR işlevselliği için iki ayrı kameraya sahip dört bir arada video büyüteci:
Odaları veya oditoryumları keskin odakta (mesafe görünümü) nesneleri gözlemlemek, okuma malzemeleri, günlük iş görevleri, sınıf ödevleri, ürün etiketleri ve zanaat projeleri (belge görünümü) gibi belgeleri büyütmek ve büyütülmüş gerçek ayna görüntüsü elde etmek için esnek kamera (kendi görüş)
Belgeleri zahmetsizce dinlemek için uygun sabit konum OCR kamera – Daima belgeyi aynı yere yerleştirin
Dokunmatik ekran monitörü: Herhangi bir noktada ve belgedeki herhangi bir yerden okumaya başlamak için ekrana dokunun
Tam sayfaları görüntüler ve belge düzenini otomatik olarak tanımlar
ŞİMDİ SATIN AL
Ücretsiz Evde Yapılan Demo
belgeleme
GSA Bilgileri
Gelişmiş özellikler
Otofokus HD kamera
OCR kamera – 13 megapiksel
Büyütme Aralığı: 24-inç monitör: 1.7x ila 131x
24 inç tam renkli TFT geniş ekran
Nokta ve Okuma işlevleri: sezgisel dokunmatik arayüz
Genel bakış: tam mektup sayfası görüntüleme
Otomatik metin bölgesi tanıma özelliğine sahip yardımcı okuma
Hızlı metin tanıma (OCR)
31 dilde 60’dan fazla okuma sesleri
Belgeleri SD karta veya USB belleğe kaydetme ve açma
Büyük ikon ve büyük font menü
Ses kontrol
Hız kontrolü
Dijital fotoğraf görüntüleyici
Dahili stereo hoparlörler
SD kart yuvası
USB girişi
Kulaklık konektörü
Ağırlık: 24 inç – 25,8 lbs / 11,7 kg
Kamera altındaki çalışma yüksekliği: 16.4 inç / 41.6 cm